Alfemo Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Yeni nesil, modern ve çizgisi ile adından söz ettirecek olan Alfemo yemek odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları sizlerle birlikte olacak. Mobilya markaları arasında ki rekabet ciddi anlamda artış gösterdikten sonra ortaya son derece ilgi çekici seçenekler çıktı da diyebiliriz sanırım. Şimdi yeni modelleri daha yakından inceleme yoluna gideceğiz.

Alfemo Marriot Yemek Odası Takımı

Yeni sezon kataloğunun çizgisi ve modernliği ile birlikte en ciddi anlamda fark yaratan ürünlerinden birisi. Kısa vadede ülkemiz genelinde de adından söz ettiren bir takım olduğunu söyleyebiliriz. Bu mükemmel takma sadece 9,265 TL fiyat etiketi ile sahip olabileceksiniz.

Alfemo Marriot Yemek Odası Takımı

Alfemo Misty Yemek Odası Takımı

Krem ve gri tonları sayesinde ciddi anlamda fark yaratan ürünlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Mobilya kalitesi her geçen gün daha da geniş kitlelerce benimseniyor. Bu mükemmel ötesi takım adından söz ettirecek gibi de görünüyor. Bu mükemmel takıma sadece 5,657 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Alfemo Misty Yemek Odası Takımı

Alfemo Arven Yemek Odası Takımı

Kahverengi renk tonları ile adından söz ettiriyor. Birinci sınıf MDF malzemesi ile de kendisini ön plana çıkaran harika takım, çizgisi ile tam anlamı ile modern, tam anlamı ile kalite abidesi. Fiyatı ise 4,367 TL.

Alfemo Arven Yemek Odası Takımı

Alfemo Marvin Yemek Odası Takımı

Mobilya kalitesi, Avrupai tasarımı ve her anlamda döşemesi ile adından söz ettiren yeni nesil bir seçenek olarak dikkatleri çekiyor. Alfemo, özellikle her geçen gün büyüyor ve yurtdışından tasarımları bizlere getiriyor. Fiyat olarak ise 11,951 TL.

Alfemo Marvin Yemek Odası Takımı

Alfemo Gravity Yemek Odası Takımı

Birinci sınıf ağaç tasarımı ve aynı zamanda kahverengi motifleri ile en yeni nesil ürünlerden birisi. Gravity, her geçen gün daha fazla sipariş alan ve adından söz ettiren ürünlerden birisi de diyebiliriz. Bu mükemmel takıma sadece 5,646 TL fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Alfemo Gravity Yemek Odası Takımı

Alfemo İnfinity Yemek Odası Takımı

Malzeme kalitesi, her geçen gün daha da artış gösteriyor ve mobilya seçenekleri daha da ciddi şekilde benimseniyor. Bu mükemmel takım da yine en iyi alternatiflerden birisi. Fiyatı ise kalitesine nazaran 4,532 TL ile son derece uygun.

Alfemo İnfinity Yemek Odası Takımı

0 Paylaşımlar

“Alfemo Yemek Odası Takımı Modelleri 2019” üzerine 16 yorum.

  1. Alfemo takımları 2019 yılında çıkış yapıp tüm firmaları geçecektir. Gerek fiyat bakımından gerek tasarım bakımından birçok yeni modelden daha güzel. Firmanın kampanyaları da uygun ve alım gücüne açık şekilde hazırlanmış.

  2. Tokat merkezden ben Mehmet ÖZTÜRK. Merhaba paylaşım valla çok güzel, linkedinde paylaştım 13-03-2019 00:02:38

  3. Zonguldak merkezden ben Halil İbrahim . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, tebrikler 27-03-2019 06:42:23

  4. Ordu merkezden ben Emin TANŞU. Selamlar paylaşımın yeminle çok güzel, tebrikler 09-05-2019 13:33:50

  5. Aksaray merkezden ben Fahri ŞAHİNER. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 15-05-2019 23:15:12

Bir cevap yazın