Amerikan Yemek Odası Örnekleri

Amerikan Yemek Odası Örnekleri

Yurtdışından her türlü esintiyi incelemeye başladığımız sitemizde bugün sizlere Amerikan yemek odası örnekleri ile alakalı fikirler sunma yoluna gideceğiz. Her ülke kendine has dekorasyon sırları ve oda mantıkları ile fark yaratır. İngilizler bu anlamda bir ekol ve zaman içerisinde Amerika çizgisi de kendisini net şekilde gösteriyor demek yanlış olmaz sanırım.

Amerikan Yemek Odası

Amerikan Yemek Odası Örnekleri

Çizgisel olarak incelediğimiz zaman daha çok klasik seçenekler üzerine eğilim gösteren bir ülke. Yemek odalarında klasik mobilyaların çok daha ailevi olduğu mantığı yaygın olarak kendisini göstermiş. Dolayısı ile kalite, kendi sırlarını klasikizm arkasına saklamış ve bu da aslında son derece ideal bir seçenek diyebiliriz.

Yukarıda da daha çok modern çizgiyi ön planda tutan bir dekorasyon prensibini görüyorsunuz. Amerikan mimarisi dikkate alındığı zaman mutfaklar genellikle çok büyük yapılır ve aynı zamanda yemek odası olarak da kullanılır. Bu kalite kısa zaman içerisinde herkes için göz alıcı bir seçenek olduğu gibi kolaylık anlamına da gelir. Dekorasyon açısından da son derece ideal bir adım.

Alice Lane, Amerikan yemek odaları ve mutfak dekorasyonu konusunda sınıfının en iyilerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Türkiye geneline baktığımız zaman bu tip seçeneklerin ciddi anlamda ilgi gördüğünü de söyleyebiliriz. Biz, genel itibari ile her geçen gün sitemizde sizler için yemek odaları konusunda en kapsamlı seçenekleri sunma yoluna da gidiyoruz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha farklı ülkelerin de trendlerini yakından analiz edeceğiz.

Geneli incelediğimiz zaman bilhassa açık renklerin dünya genelinde yemek odalarında ciddi anlamda tercih edildiğini biliyoruz. Bu tercihler bir yana, Amerikan mobilya tarzı tamamen kendine has. Kısacası üreticiler, birçok farklı seçeneği incelemeniz için sizlere dünya genelinden örnekler sunuyor. Türkiye’de birçok iyi marka, Amerikan mobilya tasarımlarını sizlere sunuyor. Bunlardan bazıları;

 1. Doğtaş Mobilya
 2. Mondi Mobilya
 3. ABC Mobilya
 4. Enza Home
 5. Bellona
 6. Alfemo

gibi yemek odası takımları konusunda yenilikler de ciddi anlamda fark yaratıyor. Birkaç senelik dilim içerisinde sizlere daha kapsamlı seçenekler sunabileceklerinden de en ufak bir şüphemiz olmadığını yinelemek istiyorum.

0 Paylaşımlar

“Amerikan Yemek Odası Örnekleri” üzerine 10 yorum.

 1. Sakarya merkezden ben Gül KARTALMIŞ. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, saolun 28-03-2019 11:47:32

 2. Zonguldak merkezden ben Soner TÜNGER. Merhabalar bu web sitesi valla hoşuma gitti, sağolun 28-03-2019 11:48:06

 3. Çorum merkezden ben Nilgün TUNA. selamun aleyküm paylaşım valla iyi, teşekkürler 28-05-2019 15:53:09

 4. Bursa merkezden ben Şadiye BAKIR. selam arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, teşekkürler 17-06-2019 18:22:52

 5. Eskişehir merkezden ben Zafer TÜLKİ. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 09-07-2019 05:47:04

Bir cevap yazın