Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
Bu gizlilik politikası ile M AJANS’ın sitesi Yemekodasi.org (Gizlilik politikasında “Yemekodasi.org” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların Yemekodasi.org’de bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

 • Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.
 • Yemekodasi.org kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.
 • Yemekodasi.org, kişisel bilgilerin ve Yemekodasi.org kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Yemekodasi.org bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Yemekodasi.org tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Yemekodasi.org’in bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
 • Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Yemekodasi.org haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Yemekodasi.org tarafından da güncellenebilecektir.
 • Yemekodasi.org, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi Yemekodasi.org tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.
 • İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.
 • Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.
 • Yemekodasi.org, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Yemekodasi.org internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Yemekodasi.org gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

0 Paylaşımlar

“Gizlilik Politikası” üzerine 4 yorum.

 1. Mardin merkezden ben Selvi ALTUNBAŞ. Mrb siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 13-03-2019 09:58:51

 2. İstanbul merkezden ben Ziya ARSLANTÜRK. Slm web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-04-2019 21:37:51

 3. Tunceli merkezden ben Davut ATMANLI. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-05-2019 20:08:07

 4. Yalova merkezden ben Özkan ULUSOY. Selamlar sayfan inan ki iyi, sağolun 17-05-2019 20:10:35

Yorumlar kapalı.