İrfan Home Yemek Odası Modelleri

Yemek odası denilince aklınızda canlanan tüm sıcaklığı, seçimlerinizle doğrudan evinize yansıtabilirsiniz. Rengi, dokusu, modeli, boyutu ve fonksiyonları şeklinde kriterler üzerinden ele alarak, hangi yemek odası takımı sizin için uygun, bulabilirsiniz. Böylece vakit kaybetmeden salonunuz için en doğru modeli bulmuş olursunuz. İrfan Home ile modern, avangart, country ve klasik yapıda nice modeli evinizde kullanabilirsiniz. Yemek odanıza uygun oturma odası ve mobilya gruplarıyla da alanınızı zenginleştirebilirsiniz.

Her Salona Uygun Yemek Odaları

Genellikle evin salon bölümüne dahil edilerek kullanılan yemek odası takımları, bazı durumlarda yer bakımından soru işaretlerine neden olabilmektedir. Eğer evinizde yemek odası için aradığınız o yer yoksa ya da oturma odanızda çok fazla eşya seven biri değilseniz; fonksiyonel İrfan Home yemek odası takımlarını tercih edebilirsiniz. Katlanabilen masa ve sandalyenin yanı sıra, uygun formlarda konsol ve vitrin imkanı ile tam da size göre. İrfan Home yemek odası modelleri arasında birden fazla türe sahip olan bu fonksiyonel mobilyaları farklı stillerde bulabiliyorsunuz. Bu nedenle hiçbir kuşkunuz olmadan evinizde hem istediğiniz şıklığa kavuşur hem de yerden tasarruf edersiniz.

Özel Yemek Odası Serileri

Yemek odası takımları, modern, klasik, retro, country, avangart gibi belli başlı kategorilere ayrılsa da; markaların kendilerine ait özel yemek odası modelleri çok daha farklı çizgide olabiliyor. İrfan Home’da ise, Milato, Vilas, Vizar, Sion, Masera şeklinde onlarca özel seri yemek odası takımı bulabiliyorsunuz. Üstelik aklınıza gelebilecek her türlü stilde bu özel serileri bulmanız mümkün. Bu sayede de evinizin ve tabii özellikle de salonunuzun, genel havasından uzaklaşmadan özel serilerden edinebiliyorsunuz. Takımlarınıza ek olarak, uygun mutfak tekstili ve yemek takımlarından da satın alabiliyorsunuz.

 

 

0 Paylaşımlar