İrfan Home Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

İrfan Home Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

1966 yılından bu yana sektör içerisinde üretici olarak hizmet veren İrfan Home yemek odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları üzerinde duralım. Marka uzun yıllardır hizmet verdiği sektörde ekonomik ve bir o kadar modern seçenekleri mümkün mertebe sizlere sunuyor. Şimdi bu seçenekler üzerinde durma yoluna gideceğiz sizler için.

İrfan Home Florida Yemek Odası Takımı

Birinci sınıf ceviz tasarımı ve bununla birlikte oyma mobilya malzeme kalitesi kendisinden ciddi anlamda söz ettiriyor. İrfan Home, kısa sürede bu ürün ile alakalı ciddi aşama kaydetti demek yanlış olmaz sanırım. Bu takımın fiyatı 9,360 TL olarak belirlenmiş ve mağazalardan sipariş edilebilmekte.

İrfan Home Florida Yemek Odası Takımı

İrfan Home Dasila Yemek Odası Takımı

Birinci sınıf bir renk ve tamamen kendine has çizgisi ile adından söz ettiren yeni nesil bir tasarım demek yanlış olmaz. Malzeme kalitesi birinci sınıf ve tasarım ile birlikte adeta klasiğe yöneliş eğilimi içerisinde olanlar için yine ideal bir fark. Bu harika takımın an itibari ile indirimli satış fiyatı 13,749 TL olarak belirlenmiş.

İrfan Home Dasila Yemek Odası Takımı

İrfan Home Carena Yemek Odası Takımı

Beyaz ve krem rengi tonları ile adından ciddi anlamda söz ettiren yeni nesil bir seçenek diyebiliriz. Yine görselliği hat safhada. Sandalye modellerinde ki konforlu bir diğer tasarım yine ön plana çıkan maddeler arasında kendini gösteriyor. Takımın fiyatı ise 9,290 TL olarak online ortamda belirlenmiş ve satışta.

İrfan Home Carena Yemek Odası Takımı

İrfan Home Mastoni Yemek Odası Takımı

Özellikle şifonyer tasarımının üzerinde ki özel amblemler ile kendisini daha modern görünüme kazandırmış olan en yeni nesil ürünlerden. irfan Home markasının geçtiğimiz sezondan günümüze getirdiği özel bir tasarım. Ve bu harika tasarıma sadece 10,049 TL gibi cüzi bir fiyat ile sahip olabileceğinizi unutmayın.

İrfan Home Mastoni Yemek Odası Takımı

İrfan Home Alrano Yemek Odası Takımı

Listemizde sizler için son olarak inceleme altına alacağımız takım. Markanın genel olarak kendisine belirlediği çizgi ile alakalı doğrudan modern bir tasarım. Bu neden dolayısı ile kalite kendisini gösteriyor da diyebiliriz sanırım. Bu mükemmel takım çok kısa sürede adından söz ettiriyor. Bu takımın fiyatı ise 8,549 TL.

İrfan Home Alrano Yemek Odası Takımı

0 Paylaşımlar

“İrfan Home Yemek Odası Takımı Modelleri 2019” üzerine 5 yorum.

  1. Amasya merkezden ben Elif ASLAN. Merhaba paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sağolun 12-03-2019 20:11:35

  2. Merhabalar paylaşım süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

  3. Samsun merkezden ben Bahtiyar BAYRAK. Merhaba herkese web siten inanılmaz iyi, saolun 10-07-2019 11:07:49

Bir cevap yazın