Kitap Konseptli Yemek Odaları

Kitap Konseptli Yemek Odaları

Yemek odalarında farklı bir görüntü ve hava yaratmak amacı içerisinde iseniz kitap konseptli yemek odaları hakkında bilgiler sunacağız. Genel itibari ile düşündüğümüz zaman ciddi anlamda farklı seçenekleri her odada uygulama şansına sahibiz. Yemek odaları, kimi evde oturma odası olarak da kullanılıyor.

Tabi ki Avrupa’da yemek odaları için özellikle kitap konseptli mükemmel örnekleri sizlere sunuyor. Bizde elimizden geldiğince farklı farklı örnekleri inceleyeceğiz.

Kitaplıklı Yemek Odaları

Kitaplık İçeren Yemek Odası Dekorasyonu Örnekleri

Zamana bağlı olarak çok ciddi anlamda yenilikler kendisini gösteriyor. Özellikle kitaplık konsepti bu anlamda en ciddi farklılıkları ortaya çıkarıyor. Genel hatları ile düşünmeyi asla bırakmıyoruz. Kitaplıklar, ciddi anlamda farklılık yaratan detaylar.

Yemek Odası Kitaplığı

Kitaplıklarda da artık yemek odası konseptine tam uyumluluk için yenilikçi bazı dokunuşlar kendisini gösteriyor diyebiliriz. Mesela kitaplık modellerini incelediğinizde özellikle şampanya alanları, televizyon ünitesi bölümü ya da bu gibi diğer seçenekler kendisini gösteriyor.

Kütüphane Yemek Odası

Yemek odalarında yenicilik artık ciddi anlamda önemli. Kadınlar, bilhassa evlerinde ki yemek odalarına farklılaşım açısından çok daha ciddi anlamda eğilim gösteriyor. Bizde elimizden geldiğince resimli örnekleri farklı farklı konseptler üzerine inceliyoruz.

Yukarıda İngiliz kütüphaneli yemek odası konseptini görüyorsunuz. İngiliz evleri, ülkemiz genelinde de her zaman için en çok önemsenen ve fark yaratan seçeneklerden birisi. Aslında bizler dahi sürekli bu konu üzerine örnekleri sizlere sunmak için çabalıyoruz.

Kütüphaneli Yemek Odası

Tabi ki kitapların renkleri, duruşu ve durdukları yer dahi dekorasyon prensipleri açısından önem arz eden seçenekler arasında yer alıyor diyebiliriz. Genel konsept, her zaman için uyumluluk ve bununla birlikte kitapların eşsiz güzelliğini yansıtmak.

Kitaplıklarda artık üretim safhasında konseptinize uygun seçenekler üretilebiliyor. Sıfırdan bir ev yaptırdı iseniz tıpkı yukarıdaki örnekte yer aldığı üzere dairenin yapısına uygun kitaplıkları sıfırdan yaptırabilirsiniz. Duvar çizgisini takip eden muazzam güzellikte bir kitaplık.

Örneklerimiz tabi ki kısa bir zaman dilimi içerisinde bitiyor ancak her ne olursa olsun evlerinizin yemek odalarında kitap konsepti ciddi anlamda fark yaratabilir. Dolayısı ile her aşamayı sonuna kadar dikkat ederek ve analiz ederek dekore e4tmeniz son derece faydalı olacaktır.

0 Paylaşımlar

“Kitap Konseptli Yemek Odaları” üzerine 3 yorum.

  1. Ordu merkezden ben Nejdet ŞAHİN. Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 31-03-2019 01:48:02

  2. Selamlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Bir cevap yazın