Merinos Mobilya Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Halı sektöründen çıkarak mobilya sektöründe de farkını ortaya koyan Merinos mobilya yemek odası takımı modelleri 2019 kataloğunu ele almak istiyoruz. Farklılık tamamen kalitede ve görsellikte. Avrupai mobilya tasarımları sayesinde her geçen gün insanların ilgisini biraz daha çekmeyi başaran çok önemli bir marka. Öyle ki kalitesini her şekilde bizlere kanıtlamayı başardı. Şimdi yemek odası takımlarına yakından bakalım.

Merinos Merlin PYM 130 Yemek Odası Takımı

Yeni nesil bir yemek odası tasarımı ve kısa zaman içerisinde ciddi anlamda büyük ilgi gördü. Avrupalı mobilya tasarım uzmanları tarafından geliştirildi ve Merinos kalitesi ile üretildi. Resmi internet sitesinde fiyat seçenekleri yok. Bu neden dolayısı ile isim üzerinden incelemelerimizi ilerleteceğiz.

Merinos Merlin PYM 130 Yemek Odası Takımı

Merinos Alyans PYM 088 Yemek Odası Takımı

Biraz daha avangard bir yemek odası tercih etmek istiyorsanız yeni sezon kataloğunun en farklı konsepte sahip ürünlerinden birisi diyebiliriz. Büyüyen ve gelişen sektör içerisinde ciddi anlamda evlerinizde havayı değiştirecek ürünler arasında yer alıyor.

Merinos Alyans PYM 088 Yemek Odası Takımı

Merinos Western PYM 111 Yemek Odası Takımı

Daha çok İngiliz vari modern ve bir o kadar da kaliteli görüntüsü ile dikkat çeken yemek odası takımı. Adından da anlayabileceğiniz üzere tamamen batıya yönelik olarak geliştirilmiş son derece modern, kaliteli ve konsept bir takım demek yanlış olmaz sanıyorum.

Merinos Western PYM 111 Yemek Odası Takımı

Merinos Leonardo PYM 112 Yemek Odası Takımı

Kahverengi ve beyaz renkleri ile ciddi anlamda farklılık yaratan ve büyüme gösteren markalardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Zamana karşı da gelişme gösteren mobilya sektörünün en göz alıcı ve kaliteli ürünlerinden birisi olduğunu söylemek yanlış olmaz sanırım. Sitemizde de yer verdiğimiz en kaliteli seçeneklerden birisi olarak tanımlayabiliriz.

Merinos Leonardo PYM 112 Yemek Odası Takımı

Merinos Country PYM 090 Yemek Odası Takımı

Beyaz renk konsepti ile adından ciddi anlamda söz ettiren, kaliteli ve bir o kadar da göz alıcı bir ürün olarak dikkatleri çekiyor. Zaman içerisinde bu mobilya konsepti üzerine ciddi anlamda düştü markamız ve büyük bir başarı da yakaladı demek yanlış olmaz.

Merinos Country PYM 090 Yemek Odası Takımı

Merinos Rönesans PYM 124 Yemek Odası Takımı

Yine avangard ve tarzı ile ciddi anlamda diğer ürünlerden kendini ayıran yeni nesil bir yemek odası takımı daha. Merinos markasının en iddialı ürünlerinin başında geliyor ve sitemizde sizlerle birlikte.

Merinos Rönesans PYM 124 Yemek Odası Takımı

0 Paylaşımlar